Nábytek a bydlení 2022 – opět jsme na výstavě představili plno novinek a inspirací

Newspaper

Po třech letech přestávky jsme mohli opět našim obchodním partnerům, výrobcům a koncovým zákazníkům ukázat, že jsme během této doby nezaháleli, ale jsme tvořili, inovovali a znovu předvedli kování v inspiracích pro různé obytné prostory.

Novinkou v oblasti výsuvů nejen do kuchyně je šuplíková platforma MERIVOBOX. Ještě nikdy nebylo tak jednoduché nabízet rozmanitost. Tato reálná platforma umožňuje: zásuvky a výsuvy pro všechny požadavky – velmi snadné zpracování a montáž.

Vychutnejte si důsledně optimalizovanou funkčnost – spojenou s estetikou pro náročné. Stručně řečeno: s MERIVOBOXem zrealizujete své nápady. A nápady vašich zákazníků. Buďte připraveni na požadavky zítřka.

Jedinečný: design
Díky charakteristickému vzhledu s jasnými liniemi a jedinečnému designovému výrazu si MERIVOBOX nelze s ničím zmýlit. Zvýrazněná linie zajišťuje fascinující lom světla na boku.

Se skleněným výsuvem působí při každé světelné náladě vysoce kvalitním dojmem.

Varianta vnitřního výsuvu s relingem je skutečným magnetem pozornosti a vysoce kvalitním vnitřním řešením.

Zpestřete výsuv: díky BOXCOVER zdůrazňuje MERIVOBOX individuální styl v obývacím pokoji. Záměrně vytvářejte kontrasty nebo zasouvací prvky harmonicky slaďte.

Co tě inspiruje?
Poznejte vzrušující nápady zvyšující kvalitu bydlení s kreativními řešeními skříněk pro každý obytný prostor a tipy na ergonomii, úložný prostor, pohyb a design.

Připraveni na home-office s MERIVOBOX: s dobrým vybavením je práce jednodušší. Takto si najdou místo pera, psací podložky nebo pořadače a jsou okamžitě po ruce.

Výsuvy na čistící a prací prostředky, pomocný policový výsuv či výsuv na špinavé prádlo… praktické pomůcky v každodenním životě.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora