Co se nosí v koupelnách? Zde je 6 aktuálních trendů

Newspaper

Nejžhavější koupelnové trendy letošního roku, se kterými při návrhu vaší koupelny budete rozhodně in.

Koupelny jsou často přehlíženou částí domova, protože se v nich neodehrává rodinný život tak intenzivně jako, řekněme, v obývacím pokoji či v kuchyni. Koupelna je však místnost, kterou používá denně každý z nás, a proto je její design stejně důležitý jako design jiných místností v domě či v bytě. Přinášíme vám proto nejžhavější koupelnové trendy letošního roku, se kterými při návrhu vaší koupelny budete rozhodně in.

1 Mramor
Tento materiál hlásí v roce 2022 velký návrat. Skutečným hitem je zejména bílý a šedý mramor dodávající vaší oáze klidu opravdu luxusní vzhled. Tento koupelnový styl dotváří závěrečná tečka v podobě luxusních prvků, ať už je tvoří okázalý lustr, zlaté kliky nebo vodovodní baterie.

2 Židle a lavičky
Odkládací židle, lavice a stolky by ve vaší koupelně rozhodně neměly chybět. Nejenže poslouží k odkládání drobných předmětů jako hodinek či šperků, ale také efektně dotvoří celkový design koupelny.

moderní koupelna se samostatně stojící vanou, na které je položena dřevěná polička, nedaleko vany je dřevěná lavička, z vany je výhled na město

3 Industriální styl
Koupelny v industriálním stylu letos kralují. Jsou inspirovány New Yorkem a jeho podkrovními byty s odhalenými cihlami a důraz kladou na mosazné akcenty a rustikální koupelnové doplňky.

Koupelnu zařízenou v industriálním stylu dosáhnete i bez velkých zásahů a rekonstrukce, jen pomocí drobných detailů a doplňků monochromatického vzhledu.

Koupelna v industriálním stylu s cihlovou stěnou, vanou a sprchovým koutem

Designérka navrhla koupelnu ve wellness stylu, ve které nechybí sauna Designérka navrhla koupelnu ve wellness stylu, ve které nechybí sauna
4 Spousta rostlin
Pomocí přírodních prvků jako jsou pokojové rostliny a různé trávy můžete ze své koupelny vytvořit útočiště, do kterého se po dlouhém náročném pracovním dni ponoříte jen do voňavých bublinek a svých myšlenek.


Sháníte kvalitní spotřebiče? Podívejte se na nabídku toho nejlepšího a vybírejte ty nejlepší automatické pračky.


- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora