7 způsobů, jak propašovat trendový motiv botaniky do interiéru

Newspaper

Chcete do interiéru přinést barvy a celkově jimi osvěžit design? Ozvláštnit atmosféru a povznést ji na zcela jinou úroveň? Tak ať je hlavní motiv jednoznačně ze světa botaniky.

Zelená oáza
Víte, proč je zelená barva v průzkumech oblíbenosti dlouhodobě top barvou? V lidech vyvolává příjemné pocity, připomíná jim totiž barvu stromů a listů.

Nic nepřinese pod vaši střechu více přírody než rostliny. Všakované zelené listy okrasných pokojových květů až po táhlé a tropické rostliny. Malé i velké, hlavně ať jich je hodně.

Malé květiny uložte v pěkných květináčích na zlatý tác, doplňte svíčkami a máte působivou živou dekoraci na stůl. Nástěnné police plné květin také vypadají fantasticky. Na horní police umístíte táhlé květiny, budete se cítit jako v džungli.

Vysoké květiny vložte do košů z mořských trav a postavte například ke knihovně. Živé stěny a mechové obrazy představují větší investici, ale vyplatí se vám krásou. Zajímavé jsou různé květináče s upevněním o strop, vyniknou v rozích místnosti i v okně.

Jídelna s čalouněnými křesílky, vertikální stěnou s květinami a prosklenou stěnou s výhledem na terasu, celý prostor je laděn v tónech zelené

Obložená květinami
Většinou jsou malé, bez oken a bohužel i bez nápadu. Řeč je o koupelnách v městských bytech. S přizváním květin k dekorování by se však mohlo všechno změnit. Že ve tmě zvadnou? Malované na obkladu ne!

Barva, design a vzhled keramického obkladu v koupelně, ale také v kuchyni, je poměrně zavazující záležitostí. Pokud má vzor, ​​do oka nám padne jako první a minimálně v koupelně pokrývá převážnou část stěn a podlahy. Jeho výběr proto není třeba podcenit – kvalitu nevyjímaje.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora