Jak býdlí průkopník street stylové fotografie? Dostatek místa pro fotografie, knihy i umění je samozřejmost

Newspaper

Móda, fotografování, fascinující život v Miláně. Westwing nahlédl do nového bydlení Scotta Schumana, fotografa, který předefinoval pojem Street Style.

Rozloha: 60 m2, apartmán

„Když fotím, reaguji na to, co vidím. Vyhýbám se hledání něčeho konkrétního: když něco hledáte, riskujete tím, že vám unikne něco jiného, ​​co jste nehledali. Vždy se snažím být velmi otevřený, a tak jsme tvořili i koncept našeho bytu.“
– Scott Schuman, majitel

Scott Schuman začal s focením lidí v roce 2005. Pokud ho na ulici někdo zaujal, vyfotil ho a tvorbu postupně uveřejňoval na svém dnes již po celém světě úspěšném blogu s názvem The Sartorialist.

Považuje se za průkopníka street stylové fotografie no a za tím vším stojí jednoduchý, ale brilantní nápad: oslavit dialog, který móda vede s každodenním životem prostřednictvím tváří a stylu obyčejných lidí.

„Fotografie pro mě sestává ze tří prvků: světlo, osoba a její oblečení. Je to portrét, kde styl oblečení vystihuje člověka a mluví o tom, kým je,“ dodává Scott.

Scott Schuman věší vintage obrazy ve svém apartmá
Kousky nalezené na vintage trzích dotváří opravdu jedinečný a zvláštní styl tohoto domova. Zdroj: Westwing

Vedle své práce Scott Schuman odhaluje neustálé propojení mezi člověkem a duchem, který oživuje velká města. New York, Londýn, Paříž, všechno jsou to super inspirativní města, ale Milán byl pro Scotta vždy srdeční záležitostí. Do tak velké míry, až se tam nakonec koncem roku 2021 se svou ženou přestěhoval.

„Láska k Milánu začala, už když jsem byl velmi mladý. Je to místo, které mě nekonečně fascinuje. Ten životní styl, jídlo, design: museli jsme se z našeho starého bytu v New Yorku přestěhovat a Milán bylo spontánní a věru i samozřejmou volbou.“

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora