Jediná klimatizace, která nedělá průvan

Newspaper

Samsung přichází na trh s jedinečnou klimatizací s unikátní technologií WindFree™, která umožňuje chlazení bez obtěžujícího průvanu. Díky ní si dokonale vychladíte domácnost na požadovanou teplotu a navíc se vyhnete pocitu suchých očí či bolestem zad, které běžné klimatizace mohou zapříčinit.

Jde to i bez průvanu
V přední části klimatizace Samsung se nacházejí tisíce mikrootvorů, ze kterých rovnoměrně po celé místnosti proudí chladný vzduch, a udržuje tak stabilní teplotu v prostoru.

Kromě vysokého komfortu a efektivity chlazení se jedná o mimořádně úsporné řešení, které využívá až o 77 % méně energie. Kromě toho dokáže klimatizace díky integrovanému senzoru pohybu regulovat chlazení podle toho, jestli se nacházíte v místnosti, nebo ne.

Váš tichý společník
Klimatizace Samsung WindFree™ patří k těm nejtišším na trhu. Se svými 16 dB zní jako příroda v absolutním bezvětří, a tak vás nebude rušit ani při sledování televize, ani při spánku.

Samsung klimatizace WindFree™
Technologie WindFree™ s tisíci mikrootvory rovnoměrně rozptyluje chladný vzduch, čímž eliminuje jeho proudění a zvyšuje tak pocit pohodlí u vás doma. Zdroj: Samsung Electronics Czech and Czech, s.r.o.

Ten nejčistší vzduch pro váš domov
Díky třívrstvému ​​filtru Tri-Care Filter zachytí klimatizace Samsung WindFree™ i ten nejjemnější prach a minimalizuje množství virů, bakterií a alergenů ve vzduchu.

Samsung klimatizace WindFree™
Mějte čisté vnitřní ovzduší díky Tri-Care Filtr. Jeho filtry čistí vzduch od velkých prachových částic, vláken a zvířecích chlupů. Také zachytí ten nejjemnější prach a pomáhají snižovat množství virů, bakterií a alergenů.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora