IKEA slaví 30. výročí: Akce pro zákazníky spouští 25. června

Newspaper

Ikonické produkty ve speciální slevě, množství workshopů, soutěží, ochutnávky švédských specialit a spoustu zábavy čekají na všechny návštěvníky IKEA již v sobotu 25. června. Obchodní dům slaví 30. výročí IKEA na Slovensku. Každý, kdo se zúčastní nějaké části programu, odejde s dárkem od IKEA.

IKEA zve na oslavu narozenin
Pro návštěvníky si IKEA připravila program od 10:00 do 18:00. „Už 30. let se na Slovensku snažíme vytvářet lepší každodenní život pro co nejvíce lidí, myslíme přitom na naši planetu i na komunity, ve kterých působíme.

Během oslav 25. června návštěvníci na vlastní kůži zažijí naši vášeň pro bytové zařízení a poznají několik našich partnerů z neziskového sektoru,“ říká koordinátorka komunikace IKEA na Slovensku Lenka Kotlebová.

Zapotíte se na střeše i při luštění tajenky
Na některé části programu je nutná registrace a členství v klubu IKEA Family, sledujte proto stránku IKEA a zajistěte si místo na vybrané aktivitě. Registraci na program spustí IKEA v první polovině června.

Zažít budete moci například hromadný trénink na střeše parkovacího domu s populárním trenérem Janym Landlem. Zapojit se můžete do některé ze soutěží, například otestovat své znalosti o IKEA v kvízu a vykroutit si cenu v kole štěstí či hrát o unikátní ilustraci slovenské umělkyně Daniely Olejníkové.

Od designérů IKEA se zájemci dozví praktické tipy na zařízení kuchyně či ložnice. Během celého dne budou moci návštěvníci ochutnat švédsko-slovenskou specialitu a celý den budou v obchodním domě také dětské dílny.

Šikovní lidé z chráněné dílny Dům svítání v Jakubově, kteří pro IKEA vyrábějí speciální limitovanou kolekci ÅTERSTÄLLA, budou v oddělení textilu šít praktické sáčky dle přání zákazníků.

Vyrobte si vlastní včelí balzám
IKEA zapojí do workshopů i návštěvníky. Spolu s odborníky z organizace Pryskyřice budou vyrábět balzám z vosku a přírodní repelent, se Zuzanou Wagnerovou z FitRecepty.sk si uvaří zdravý oběd, s odborníky z magazínu

S Urob si sám vyrobí praktickou pomůcku do zahrady, s profesionálním baristou Vladimírem Kmecem ochutnají pravou chuť espressa a napění i granko pro děti.

Oslavy startují již 25. června
V rámci oslav přichystala IKEA speciální nabídky pro členy IKEA Family. Od 25. června 2022 do 31. července 2022 nabídne vybrané výrobky za zvýhodněné ceny. Nebudou mezi nimi chybět ani ikonické produkty, které máme v IKEA nejraději.

Věděli jste, že…
První obchůdek IKEA na Slovensku otevřeli v roce 1992 na Gagarinově ulici v Bratislavě. Už o několik let později potřebovala více místa, přestěhovala se na Tomášikovu ulici. Dnes sídlí na Ivanské cestě a na ploše přes 36 tisíc metrů čtverečních nabízí přes 10 tisíc druhů výrobků.
Některé produkty jsou v nabídce IKEA celých 30 let. Například stolek LACK, kterého se za tu dobu na Slovensku prodalo přes 1,4 milionu kusů. V nabídce již 30 let naleznete také křeslo POÄNG či knihovnu BILLY.
Nejprodávanějším produktem IKEA za loňský rok byla na Slovensku modrá taška FRAKTA s nezaměnitelným designem. Najde své využití při každém stahování a její variabilitu dokazují různé nápadité designy, které z ní vyrábějí nadšenci po celém světě.
Webstránku IKEA.sk navštívilo v loňském finančním roce 4,7 milionu lidí, v obchodním domě IKEA prodala 144 tisíc masových kuliček a denně prodává například přes stovku matrací.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora